Kupujmy to co Polskie!

W dzisiejszych czasach w telewizji, radiu, internecie stykamy się z wieloma reklamami, które namawiają nas do kupowania polskich produktów. Hasła reklamowe prześcigają się w zachwalaniu tego, co polskie np. najlepszy miód jest tylko w Polsce.

Polskie

Nakłaniają nas również do polskich owoców i warzyw, mówiąc że są najzdrowsze, bez żadnych konserwantów i barwników. Polskie mięso podobno też jest najlepsze, bo pochodzi od zwierząt, naturalnie hodowlanych przez rolników. Z odzieżą i obuwiem jest identycznie.

W reklamach są przedstawiane jako produkty najtrwalsze, co odzwierciedla się w rzeczywistości.. Buty, które robione są w Polsce są trwałe, a np. pochodzące z Chin mają swój specyficzny zapach.

Natomiast, jeśli chodzi o ubrania, to polskie po wypraniu  wracają do swojego poprzedniego rozmiaru i nie tracą koloru, czego nie można powiedzieć o tych sprowadzanych z krajów azjatyckich.

Zatem rzeczywiście nasze polskie produkty są lepsze i powinnyśmy je kupować, nie sugerując się tym, że  czasem są droższe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *