Dla ciała i ducha, czyli najlepsze promocje na Black Friday

Już jest Black Friday 2018, niektóre sklepu przewidują nawet cały weekend rabatów. Zobaczcie jak spośród tak wielu ofert wybrać te najlepsze?

Hop-Sport.pl

czarny piątek Hop-Sport

źródło: Hop-Sport.pl

Zestawie rozpoczynamy od oferty producenta Hop-Sport, który oferuje 10% rabatu z kuponem BLACK.18. Z tym kodem mamy możliwość zakupić produkty marki Hop-Sport, Haakala, DiVolio, Trex, Elitum, Intex oraz SmartGym. Z tej promocji możecie skorzystać przy wszystkich formach płatności, jakie stosowane są w sklepie. Jeżeli więc macie zamiar na święta podarować komuś sprzęt sportowy, to jest to najlepszy czas na jego zakup.

Scandicsofa.pl

sofa skandynawska

źródło; scandicsofa.pl

10% rabat czeka na Was także w sklepie producenta Scandicsofa.pl. W ramach promocji możecie zakupić meble z BLACK EDITION. Jeżeli natomiast czarne meble nie wpasowują się w Wasz gust, to w sklepie czeka na Was gratis w postaci dwóch poduszek do każdej sofy. Warto wspomnieć, że sofy producenta scandicsofa są ręcznie robione, a więc mamy możliwość zyskać ciekawy rabat na dobrej jakości mebel, który posłuży nam przez wiele lat.

Biotekpolska.pl

makijaż permanentny

źródło: biotekpolska.pl

W Biotekpolska czekają na Ciebie aż 3 dni promocyjnych cen produktów (23-25.11.2018). Z kodem BIOTEKBLACK masz możliwość uzyskania 15% rabatu na barwniki, igły i urządzenia w sklepie Biotek Polska, natomiast przy zakupach powyżej 1230 zł – dostawa gratis. Makijaż permanentny wymaga dobrej jakości sprzętów i akcesoriów, a więc pamiętajcie, że ta inwestycja się Wam zapewne zwróci.

Narty-wlochy.pl

rabaty wakacje

źródło: narty-wlochy.pl

Chcecie wyjechać na narty, jednak nie potraficie się zorganizować? Takie osoby zapewne chętnie skorzystają z 200 złotowego rabatu na wszystko w narty-wlochy.pl. Biuro oferuje wyjazdy na narty do Włoch, w ofercie znajduje się duża baza noclegowa, a więc bez problemu można znaleźć najlepszy dla siebie.

Jak widzicie odświeżenie mieszkania, wybranie miejsca na wyjazd, czy poszerzenie oferty swojego salonu jeszcze nigdy nie było tak proste! Dajcie znać, która oferta najbardziej przypadła Wam do gustu!