Bieżnia jako prezent na dzień kobiet

Nie masz pomysłu na prezent na dzień kobiet? Wiedz, że każda z nas lubi być rozpieszczana i kochana przez swoich mężczyzn. Dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwe, kiedy pamiętają o naszych urodzinach, imieninach lub innych naszych świętach. Takim świętem, o którym faceci powinni pamiętać jest dzień 8 marca, czyli Dzień Kobiet.

prezent na dzień kobiet

Jak wybrać prezent na dzień kobiet?

W tym dniu oczekujemy o nich symbolicznego prezentu, jakim są np. kwiatki, biżuteria, czekoladki lub perfumy, ładny drobiazg itd. Wybierzmy to co sprawi kobiecie przyjemność. Czasami zwykły bukiet tulipanów, może wywołać u kobiety uśmiech.

Jednak są i takie kobiety, które chcą od swoich mężczyzn znacznie większego i droższego prezentu. Święto Dnia Kobiet to dla nich pretekst, aby poprosić swoich lubych np. o bieżnię do biegania.

Dlaczego tak jest, jakie są zalety biegania na bieżni? Postaram się na te pytania odpowiedzieć.

  • Bieżnia do biegania ma swoje niekwestionowane i oczywiste zalety.
  • Pierwszą zaletą bieżni jest to, iż możemy na niej biegać o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od pogody.
  • Bieganie na bieżni także w mniejszym stopniu obciąża stawy i zmniejsza ryzyko kontuzji do minimum.
  • Jeszcze inną zaletą bieżni jest możliwość precyzyjnego zaplanowania treningu.

Możemy na przykład ustawić prędkość i obciążenie podczas biegu oraz obserwować ilość spalanych kalorii, czy pokonany dystans. To wszystko jest możliwe dzięki programom, które są na niej dostępne – ich ilość może dochodzić do 30.

Jest jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje, a mianowicie to, czy biegnąc na bieżni tak samo się zmęczymy, jakbyśmy biegali po lesie lub parku?

Otóż odpowiedź brzmi nie! Dlaczego tak się dzieje? Siłownia, fitness club, czy dom to miejsca, w których panują warunki sprzyjające ćwiczeniom: odpowiednia temperatura, wilgotność powietrza itd. Dlatego nie musimy walczyć z oporem, jakie stawia nam powietrze w czasie biegu w terenie. Dzięki temu nasz organizm traci mniej energii na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, czyli ochronę przed przegrzaniem się.

Jak wynika z powyższego taka bieżnia do biegania to dla nas świetna sprawa, gdyż schudniemy, zaoszczędzimy czas i pieniądze. tu